Rafał
RAFAŁ / GITARZYSTA
Jeden z pomysłodawców Polskich Solówek. Swoją przygodę z gitarą rozpoczął w 2009 roku. Po graniu thrash i heavy metalowych riffów przerzucił się na solówki. Wychodzi mu to z roku na rok coraz lepiej, z resztą słychać, że się chłopak bardzo stara... :)
NAGRANIA
Krystian
KRYSTIAN / GITARZYSTA
Jeden z pomysłodawców Polskich Solówek. Na gitarze gra od ponad 8 lat. Wychowywał się głównie na muzycie bluesowej. W ostatnim czasie fascynuje go twórczość zespołu SBB. Jego ulubione dania to zupa pomidorowa i kotlety schabowe :P
NAGRANIA
Sylwia
SYLWIA / GITARZYSTKA
Po 5 latach treningów na basenie zainteresowała się grą na gitarze. Zaczęło się od klasyka, a następnie przerzuciła się na gitarę elektryczną. Początkowo, niezbyt oryginalnie, grywała Dżem, Metallikę i coverami ich numerów wkroczyła w społeczność serwisu YT.
NAGRANIA
Paweł
PAWEŁ / GITARZYSTA
Więcej informacji wkrótce...
NAGRANIA
Mateusz
MATEUSZ / GITARZYSTA
Więcej informacji wkrótce...
NAGRANIA
Tomek
TOMEK / GITARZYSTA
Na gitarze uczy się grać już od 9 lat, jednak z małymi przerwami. Jedni mogą powiedzieć, że już sporo, a inny że wciąż niewiele. Tomek uważa jednak, że powoli, ale do przodu. Wciąż szuka swojego brzmienia, ale ma nadzieję, że słuchacze będą wyrozumiali.
NAGRANIA
Mateusz B.
MATEUSZ B. / GITARZYSTA
Wkrótce...
NAGRANIA
Dawid
DAWID / GITARZYSTA
Wkrótce...
NAGRANIA
Mirosław
MIROSŁAW / GITARZYSTA
Wkrótce...
NAGRANIA
Michał
MICHAŁ / INFORMATYK
Jeden z pomysłodawców Polskich Solówek. Talentu do gry na gitarze niestety nie posiada, choć wciąż ma w planach naukę. Zajmuje się sprawami związanymi z poprawnym działaniem strony oraz stroną marketingową. Być może kiedyś nagra własną solówkę.
NAGRANIA
© 2013 PolskieSolowki. All rights reserved.